Natasha Lester

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  2 700 Lekë 3 000 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Natasha Lester te mrekullon me historite e saj, te vendosura ne kontekste te veshtira te qenies njerezore, ku pasioni dhe dashuria triumfon mbi gjithcka. Sekreret e Parisit dhe Rrobaqepsja e Parisit jane dy romane te cilet ne nje pako jane zgjedhje ideale per dhurata per te gjithe lexuesit qe i duan sagat magjepsese.

  2 700 Lekë
  3 000 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 155 Lekë 1 500 Lekë -23% Në stok
  I ri

  Zëri i Natasha Lesterit është shumë i veçantë. Ajo arrin të kapë detaje shumë autentike nga historia si: gjëmimi i daulleve të luftës, apo rrëshqitja e butë e një copë mëndafshi të hollë. Këto elementë prej fi ligrane, e bëjnë atë një nga autoret e sotme më të shquara të trillerit historik. Është forca emocionale e shkrimit të saj që e bën gjithçka të...

  1 155 Lekë
  1 500 Lekë -23%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 155 Lekë 1 500 Lekë -23% Në stok
  I ri

  Sekreti i Parisit” nga Natasha Lester është një histori zemërthyese, e shkruar bukur, e treguar në periudha të ndryshme kohore që të çojnë në Paris, në Angli dhe në Australi.

  1 155 Lekë
  1 500 Lekë -23%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra