Xhoni engjell Shiko më të madhe

Xhoni engjell

Danielle Steel BD0360

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Xhoni Peterson mund të ndricojë një vend me një fjalë apo thjeshtë me një buzëqeshje. Ai kishte një të ardhme premtuese- derisa një aksident në mbrëmjen e maturës, ia merr të gjitha.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750863

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në muajt që pasojnë, familja e Xhonit dhe e dashura e tij e shkollës së mesme, Beki, përpiqen të rindërtojnë jetën. Asnjë nuk është më e rraskapitur sesa nëna e Xhonit, Liza. Kur një sëmundje e papritur e dërgon Lizën në spital, një vizion i shndritshëm shfaqet përballë saj, ai është vete Xhoni, i cili i thotë nënës të jetë e fortë për familjen e saj të shkatërruar. Përgjatë një periudhe shprese dhe shërimi, Xhoni do të eci përkrah mamasë së tij, duke i udhëhequr prindërit e tij, të dashurën, motrën dhe vëllain për drejt rrugëdaljes nga hidhërimi ku janë fundosur. Por sikurse Liza do të zbulojë, Xhoni është rikthyer jo vetëm për të ndihmuar të dashurit e tij por për të zbuluar një qëllim që edhe ai vetë nuk e kupton- një qëllim që do ti ndryshojë të gjithë përgjithmonë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe200
ISBN9789992750863
V. Bot2004
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLindita Bubësi