Leter per Luizen Shiko më të madhe

Leter per Luizen

Louise L. Hay A-006178

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një koleksion fantastik i letrave që Louise L. Hay ka pranuar nga njerëz të ndryshëm nga i gjithë globi dhe që u është përgjigjur përgjatë viteve. Letrat shprehin shqetësime dhe brenga të lexuesve nga shumë fusha të jetës. Pothuajse të gjithë ata që i kanë shkruar ishin në kërkim të një ndryshimi në jetë.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Efekos
ISBN9789951660938

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Unë e kam vënë veten në përkrahje të të gjithë atyre që e duan veten dhe që mendojnë se janë krijesa të mrekullueshme. Kjo është ajo që bëj unë. Unë nuk jam shëruese. Unë u ndihmoj njerëzve që të zbulojnë potencialin që ndodhet brenda tyre – intelektin dhe fuqinë që gjendet brenda tyre - pavarësisht situatave në të cilat ndodhen. Jam e sigurt se brenda këtyre faqeve do të gjesh shumëçka me vlerë edhe për veten tënde”, shprehet Louise.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe276
ISBN9789951660938
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë