Mirenjohja si menyre jetese Shiko më të madhe

Mirenjohja si menyre jetese

Louise L. Hay A-006179

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim shumë simpatik, Louise L. Hay na sjell një përmbledhje me ese të zgjedhura nga miqtë e saj – ligjërues, seminaristë dhe këshillues me emër në sferën e motivimit dhe vetëndihmesës.

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Efekos
ISBN9789951660945

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tema ekskluzive e këtij libri janë mirënjohja dhe falënderimi, si dy virtyte me fuqi të jashtëzakonshme në procesin e ndërtimit të personalitetit shpirtëror të një personi.

Louise L. Hay ka ndihmuar me mijëra njerëz në zbulimin dhe shfrytëzimin e potencialit të tyre të brendshëm në funksion të ngritjes personale dhe shërimit. Veprat e saj janë përkthyer në 29 gjuhë të ndryshme në 35 vende të botës.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe218
ISBN9789951660945
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë