Si të mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh Shiko më të madhe

Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh

Dale Carnegie PE0087

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër mund t'ju ndryshojë jetën. Libri më i shitur i Deil Karnegit, plot gjashtë milionë kopje, i ripunuar kohët e fundit, ka ndihmuar miliona njerëz që të mposhtin ndjesinë e shqetësimit. Deil Karnegi ofron një grup formulash praktike që ju mund t'i vini në jetë sot, formula të vlefshmepër gjithë jetën!

Më shumë detaje

465 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995658519

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mësoni si: Të eleminoni menjëherë 50% të shqetësimeve që lidhen me biznesin Të pakësoni shqetësimet financiare Ta ktheni kritikën në avantazhin tuaj Të shmangni lodhjen dhe të vazhdoni të dukenio të rinj T'i shtoni një orë në ditë orëve që rrini zgjuar Të gjeni veten dhe të jeni vetvetja: Mos harroni se nuk ka të dytë si ju në botë!

"Si te mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh" tajton emocione dhe ide shumë të vlefshme. Kz libër është tërheqës për t'u lexuar dhe i thjeshtë për t'u zbatuar. Le t'ju ndryshojë dhe t'ju përmirësojë edhe ju. Nuk keni pse të jetoni me shqetësimin dhe ankthin që ju pengon të bëni një jetë të plotë, aktive dhe të lumtur!

Të dhëna

Faqe384
ISBN9789995658519
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiPranvera Xhelo