Cmim i reduktuar! Si ta sherosh jeten Shiko më të madhe

Si ta sherosh jeten

Louise L. Hay A-006176

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i shitur në mbi 50 milionë kopje në mbarë botën. Louise Hay sjell përvojat e saj të cilat, me ndihmën e forcës së mendjes dhe të mendimit pozitiv, nga një jetë e rrënuar e çuan në piedestal, madje duke mposhtur edhe sëmundjen e kancerit pa ndonjë trajtim mjekësor.

884 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Efekos
ISBN9789951660501

558 Lekë

-10%

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe227
ISBN9789951660501
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë