Kategoritë

Ofertat

Lista e librave sipas Shtëpisë Botuese Efekos

Shfaq 1 - 8 nga 8 libra
 • Shikim i shpejtë
  720 Lekë 800 Lekë -10% Në stok

  Njohja e ndjenjave, origjina e tyre dhe administrimi dhe kontrollimi i shëndoshë janë disa nga aspektet kyçe mbi të cilat Nil Gün kërkon të ofrojë disa shpjegime pothuajse ‘alkimike’ dh ‘magjike’”.

  720 Lekë
  800 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  558 Lekë 620 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ky libër jep përgjigje për mënyrat se si njerëzit të përballen me problemet e përditshme dhe të ndërtojnë një të ardhme të ndritur. Ailsa Frank me mjeshtri ka kombinuar teknikat unike dhe përvojën e saj në ndihmë të njerëzve që duan ta ndihmojnë veten. Informacionet që përmban ky libër do t’i bëjnë ëndrrat tua më pozitive dhe do t’ju ndihmojnë që ato...

  558 Lekë
  620 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  558 Lekë 620 Lekë -10% Në stok

  Një koleksion fantastik i letrave që Louise L. Hay ka pranuar nga njerëz të ndryshëm nga i gjithë globi dhe që u është përgjigjur përgjatë viteve. Letrat shprehin shqetësime dhe brenga të lexuesve nga shumë fusha të jetës. Pothuajse të gjithë ata që i kanë shkruar ishin në kërkim të një ndryshimi në jetë.

  558 Lekë
  620 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  558 Lekë 620 Lekë -10% Në stok

  Në këtë botim shumë simpatik, Louise L. Hay na sjell një përmbledhje me ese të zgjedhura nga miqtë e saj – ligjërues, seminaristë dhe këshillues me emër në sferën e motivimit dhe vetëndihmesës.

  558 Lekë
  620 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  800 Lekë Në stok
  I ri

  Nje thriller krimi nga autorja e famshme e romaneve mister Ruth Ware. Stil dhe teknike per tu admiruar ne ndertimin e historive te misterit ne nderthurje me shume stile te krimit kompleks. Lexoni historine e nje vrasje te paparamenduar ne periudhen e beqarise te personazhit tone Kler Kevendish.

  800 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  558 Lekë 620 Lekë -10% Në stok
  I ri

  A dëshiron të përdorësh potencialin brenda vetes tënde për sukses dhe lumturi? NLP (Programimi Neuro Linguistik) është një “metodë magjike”. A dëshiron të përdorësh potencialin brenda vetes tënde për sukses dhe lumturi? NLP (Programimi Neuro Linguistik) është një “metodë magjike”. Ky libër brilant i Nil Gun u ribotua hiq më pak se 44 herë. Mos e le fatin...

  558 Lekë
  620 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  558 Lekë 620 Lekë -10% Në stok

  Një libër i shitur në mbi 50 milionë kopje në mbarë botën. Louise Hay sjell përvojat e saj të cilat, me ndihmën e forcës së mendjes dhe të mendimit pozitiv, nga një jetë e rrënuar e çuan në piedestal, madje duke mposhtur edhe sëmundjen e kancerit pa ndonjë trajtim mjekësor.

  558 Lekë
  620 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ky libër është pa asnjë dyshim më i miri nga zhanri i botimeve të vetëndihmesës dhe vetëshërimit për faktin se fuqia e mendjes dhe potenciali i saj për të ndikuar në shëndetin dhe mirëqenin e trupit ilustrohen në mënyrë të përsosur me fakte shkencore.

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 8 nga 8 libra