Kafshe te mrekullueshme, Eksploruesi i rrezeve X Shiko më të madhe

Kafshe te mrekullueshme, Eksploruesi i rrezeve X

BAO0072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A do të shohësh se si luftonin dinozaurët me njëri-tjetrin? A do të shohësh gatopardin të vrapojë, karkalecin të hidhet dhe lakuriqin e natët së fluturojë? Atëherë ndiz skanerin e vogël dhe hap librin! Ky skaner i veçantë do të të ndihmojë të zbulosh sekretet e natyrës!

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët12
ISBN9786082370149

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN9786082370149
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç