Kafshe te mrekullueshme, Eksploruesi i rrezeve X

BAO0072

New product

Përshkrim i shkurtër

A do të shohësh se si luftonin dinozaurët me njëri-tjetrin? A do të shohësh gatopardin të vrapojë, karkalecin të hidhet dhe lakuriqin e natët së fluturojë? Atëherë ndiz skanerin e vogël dhe hap librin! Ky skaner i veçantë do të të ndihmojë të zbulosh sekretet e natyrës!

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370149

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages12
ISBN9786082370149
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years