Lasgush Poradeci - vell. 1 Shiko më të madhe

Lasgush Poradeci - vell. 1

Lasgush Poradeci BLP0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim permbledh te gjithe krijimtarine poetike te Lasgush Poradecit, te botuar me pare ne vellimet "Vallja e yjeve" dhe "Ylli i zemres"

864 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AlbPaper

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe348
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë