I ri Cmim i reduktuar! Shiko më të madhe

Konti i Monte Kristos – shqip & anglisht

Aleksander Dyma A-006080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani është shumë i bukur dhe përcjell mjaft mesazhe domethënëse. Lexuesi pëlqen ankthin dhe shpejtësinë se si zhvillohen ngjarjet njëra pas tjetrës dhe mbi të gjitha, ai dëshiron që Konti të dal fitimtar

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789927275502

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe100
ISBN9789927275502
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë