I ri Cmim i reduktuar! Pushimet e vogëlushëve nën shoqërinë e Cufos Shiko më të madhe

Pushimet e vogelusheve nen shoqerine e Cufos

Gaqo Bushaka BCA105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditët e verës bëhen më të bukura kur vogëlushët e ndjellin fantazinë e tyre me aventurat e derrkucit Çufo dhe shokëve të tij. Prandaj ne kemi përzgjedhur në këto muaj pushimi për të lexuar tre prej librave më të mirë të setit: "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos". Pas leximit të këtyre tre librave, edhe pushimet do t’iu duken më të bukura

Më shumë detaje

188 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej

1 870 Lekë

-15%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban:

1."Çufoja në shtëpinë e çudirave". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

2."Filmi i gjeneral Çufos". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

3."Pushimet e Çufos". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë