Legjenda e kalorësit të Skënderbeut Shiko më të madhe

Legjenda e kaloresit te Skenderbeut

Gaqo Bushaka BOM0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re"për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë.?

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992740582

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe221
ISBN9789992740582
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë