Arnautomania

Nikoll Loka NL0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

44 kryevezirë dhe 170 vjet qeverisje shqiptare në Perandorinë Osmane

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MIRGEERALB
Fletët104
ISBN978 99956 22 95 4

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët104
ISBN978 99956 22 95 4
Titulli origjinalMIRGEERALB
RedaktoriProf.As. Dr. Sh. Hoxha
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë