Historia e vërtetë e familjes Stilton Shiko më të madhe

Historia e vertete e familjes Stilton

Jeronim Stilton PE0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët124
ISBN978 9928 200 18 1

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Fletët124
ISBN978 9928 200 18 1
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani