I ri Koni nuk ka me frike nga virusi Shiko më të madhe

Koni nuk ka me frike nga virusi

Liane Schneider, Janina Gorrissen A-006309

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vetëm duke respektuar rregullat, si duke larë duar shpesh, duke mbajtur maskë në rrugë etj., ne mund t‘ia dalim mbanë.

Më shumë detaje

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN 9789928332233

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Koni po e kalon këtë kohë pandemie nga virusi "Korona", ashtu si shumë fëmijë të tjerë nëpër botë. Ajo nuk mund të shkojë në kopsht si zakonisht dhe as mund të luajë me shokët e shoqet.

Madje nuk mund të takojë e përqafojë gjyshërit, tezen, hallën, xhaxhanë dhe dajën etj. Ajo duhet të rrijë gjatë gjithë kohës në shtëpi dhe të ruajë distancën nga të tjerët, kur shkon në supermarket me mamin. Kjo situatë është shumë e pazakontë dhe aspak e këndshme.

Mirëpo edhe në shtëpi mund të kalohet bukur, duke gatuar, duke bërë punë me dorë, duke luajtur etj.

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe24
ISBN 9789928332233
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë