I ri Cmim i reduktuar! Libri i biznesit Shiko më të madhe

Libri i biznesit

Grup autorësh JB0212

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse je sipërmarrës që do të hapë një biznes të ri, një president firme që do të zgjerojë horizontin e njohurive të tij apo një konsumator që ka kërshërinë të mësojë sekretet e suksesit në biznes, në këtë libër do të gjesh plot material frymëzues.

Më shumë detaje

31 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët352

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si mund të krijoni një markë të suksesshme? Si mund të bëheni udhëheqës biznesi? Pse disa firma falimentojnë, ndërkohë që të tjera lulëzojnë? Gjatë gjithë historisë, mendimtarët e biznesit kanë dhënë ide dhe zgjidhje që kanë ndihmuar në zhvillimin e biznesit e të tregtisë.

I shkruar me një gjuhë të thjeshtë, Libri i Biznesit zbërthen ide biznesi të shkëlqyera, duke dhënë shpjegime që depërtojnë në thelbin e kuptimeve të ndërlikuara. Ai është i pajisur me diagrame që zbërthejnë teori të rëndësishme, si dhe me shembuj të vlefshëm për të ilustruar idetë e biznesit kudo në botë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët352
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat24x20