Cmim i reduktuar! Libri I Filozofise Shiko më të madhe

Libri I Filozofise

Grup autorësh JB0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Cila është zanafilla e gjithësisë? Çfarë është e vërteta? Si mund të bëjmë një jetë të mirë? Këto dhe shumë pyetje të tjera të mëdha për natyrën e jetës dhe të ekzistencës, njerëzimi i ka bërë gjatë gjithë historisë."Libri i Filozofisë" depërton në thelbin e kuptimeve të ndërlikuara, me citime klasike që e bëjnë filozofinë të mbahet mend lehtë.

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 421

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

4 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe352
ISBN978 992 81 77 421
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri