Nga seksi te superkoshienca Shiko më të madhe

Nga seksi te superkoshienca

OSHO - Bhagwan Shree Rajneesh FNK0100

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në botë ka vetëm një energji dhe ajo është energjia e seksit. Madje edhe nëse Zoti ka krijuar diçka, atë e ka bërë me ndihmën e seksit. Fëmija, jeta lindin falë seksit.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978-9928-165-26-8

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lulet aromatike janë energji seksuale. Kukuvajka këndon këngët e saj të harbuara, e nxitur nga energjia seksuale. Ktheni kokën dhe vështroni rreth e qark! E tërë bota pulson, e tëra është plot seks. Ajo është e vtemja energji eksistuese! Seksi është lënda, nga e cila është sajuar gjithësia. Prandaj mos e dënoni atë, por lëkunduni në valët e tij. Lëkunduni mbi dallgët zhurmuese të seksit dhe do të kaloni në një përmasë të re e do të ngriheni në lartësi të reja.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe208
ISBN978-9928-165-26-8
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiNikolla Sudar