Johanna Lindsey

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 8 of 8 items
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja më e shitur Nr. 1 sipas "New York Times", Johanna Lindsey, përzien pasionin dhe humorin në një roman të epokës së Regjencës, ku një fillestare katastrofike bëhet ylli i qytetit, me pak ndihmë nga një mik i Princit Regjent.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Autorja më e shitur nr. l sipas gazetës New York Times, Johanna Lindsey, na ofron këtë romancë "të dorës së parë" (Daily News) përmes një rrëfimi vezullues dhe të pasionuar mbi vajzën e një konti që duhet t'i mbushë mendjen një viskonti misterioz të martohet me të dhe t'i japë fund hakmarrjes kundër të vëllait. Një duel mund të konsiderohet çështje nderi,...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Një tjetër romancë që të bën të mbash frymën nga autorja e romancave historike Johanna Lindsey

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% In Stock

  Romancat e Johanne Lindsey janë të preferuara edhe nga lexuesit shqiptarë, prandaj ne kemi vendosur për ti rekomanduar si pjesë të një seti: Janë dy librat më të fundit që janë sjellë në shqip dhe vijnë tek lexuesit që duan ta kenë të plotë në bibliotekën e tyre serinë e librave të kësaj autoreje.

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Një roman për familjet Melori dhe Anderson. Një dëshirë e ethshme për hakmarrje shndërrohet në një pasion të papritur. Ta lemë, pra, legjendaren Johanna Lindsey t’ju pushtojë zemrën me romancën e saj të paharrueshme. "Ajo nuk të zhgënjen kurrë, duke shkruar histori dashurie që të çojnë në thelbin e asaj ç’mund të jetë dhe ç’duhet të jetë dashuria…...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Nje tjeter roman befasues nga Johanna Lindsey ne shqip: Nje perralle magjike, me nje princeshe te rrembyer, e cila do t’ju mbaje te mberthyer deri ne faqen e fundit....

  1 400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 400 Lekë In Stock

  Vjen me ne fund romani Ti je e imja i Johanne Lindsey, nje romance historike e cila do t'iu mbaje te fiksuar deri ne faqen e fundit te saj.

  1 400 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 8 of 8 items