Bill Clinton, James Patterson

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  2 961 Lekë 3 290 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set botuesi Argeta LMG ka perfshire serine me dy vellime te autoreve Bill Clinton dhe James Patterson, “Presidenti i zhdukur” dhe “Vajza e presidentit”

  2 961 Lekë
  3 290 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  2 952 Lekë 3 280 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Kjo seri e thrillerit politik e shkruar nga ish-presidenti amerikan Bill Clinton dhe mjeshtri i romaneve mister & thriller, James Patterson, vjen se fundi ne shqip permes Argeta LMG permes dy vellimeve: Presidenti eshte zhdukur dhe Vajza e presidentit, - dy bestseller-a absolute ne te gjithe boten. Ne i kemi propozuar si set per dhurate per te...

  2 952 Lekë
  3 280 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra