Arlinda Guma, Liridon Mulaj

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 440 Lekë 1 600 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set kemi futur dy libra te autoreve te rinj shqiptare: Liridon Mulaj dhe Arlinda Guma; romanet e tyre i kemi perfshire ne nje set rekomandimesh per tu njohur me keto prurje, dhe per ti bere pjese te leximeve tuaja verore.

  1 440 Lekë
  1 600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item