Arlinda Guma, Liridon Mulaj

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 440 Lekë 1 600 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set kemi futur dy libra te autoreve: Liridon Mulaj dhe Arlinda Guma; romanet e tyre i kemi perfshire ne nje set rekomandimesh per tu njohur me keto prurje, dhe per ti bere pjese te leximeve tuaja verore.

  1 440 Lekë
  1 600 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër