Roger Scruton

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 575 Lekë 2 100 Lekë -25% In Stock

  Ky liber eshte nder botimet me te rendesishme ne fushen e mendimit filozofik nga nje prej mendjeve me brilante te kohes tone

  1 575 Lekë
  2 100 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  675 Lekë 900 Lekë -25% In Stock

  Konsiderohet një nga librat më elegantë të filozofisë politike, në të cilin Scruton trajton sfidat më të mëdha të mendimit politik konservator, por edhe të veprimit politik të partive që janë të rreshtuara djathtas. Me një gjuhë të përkorë dhe thellësi të rrallë, autori depërton në konceptet themelore të konservatorizmit dhe ndërton qasjen që duhet të...

  675 Lekë
  900 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items