Elisabetta Gnone

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 7 of 7 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Gjithçka duket e humbur. Megjithatë, edhe një herë Dritës i duhet të tregojë fuqinë e vet dhe dashuria fsheh një tjetër sekret. Zoti i Territ po ia arrin qëllimit: frika e tradhtisë ka pushtuar Fairy Oak dhe Pervinka është detyruar të ikë. Binjaket janë ndarë... Aleanca e Lashtë midis Dritës dhe Territ është prishur. Mbrojtja e magjikëve thyhet, lufta...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Libri i dytë emocionues i trilogjisë! Armiku ka rrethuar Fairy Oak dhe fuqia e tij dita-ditës bëhet edhe më e fortë. Aleanca e lashtë midis Dritës dhe Territ lëkundet.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  765 Lekë 900 Lekë -15% In Stock

  Çfarë emocioni fëmijë: Do të zbuloni magjinë e Olges, vajzës së vogël prej letre: "Olga prej letre - Një udhëtim i jashtëzakonshëm", - roman i Elisabetta Gnone që vjen në shqip tregon historinë e vajzës së vogël që lindi në një ditë të ftohtë dimri në fshatin e Montetabës dhe një ditë u nis të takonte Auzolian, magjistaren, që ta kthente ne nje vajze...

  765 Lekë
  900 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  680 Lekë 800 Lekë -15% In Stock

  680 Lekë
  800 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Të gjithë e dinin që Olgës i pëlqente t’i tregonte bukur historitë e veta, ose përndryshe nuk i tregonte fare. Ndaj, kur Olga Papeli niste një histori të re, njerëzit ndaleshin e mbanin vesh...

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Elisabetta Gnone vjen me një tjetër trilogji magjepsëse për lexuesit e vegjël. Fairy Oak është libri i pare i saj: Aventurat e jashtëzakonshme të dy motrave, që i bashkon një dashuri më e fortë se çdolloj fuqie tjetër

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 250 Lekë 2 500 Lekë -10% In Stock

  Seria e Ollges, shkruar nga Elisabetta Gnone, nje prej autoreve me te mira te letersise europiane per femije, tashme eshte plotesuar me 3 vellimet. Ne i kemi bere bashke dhe duam qe ti rekomandojme ne nje set bashkerisht. Nuk mund te kete seri me magjike dhe më me vlere sesa keto tre libra per biblioteken e femijes tuaj

  2 250 Lekë
  2 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 7 of 7 items