Ben Shehu

Ben Shehu ka lindur në Durrës dhe jeton jashtë Shqipërisë. “Ata nuk duhet ta dinë” është romani i parë i tij. Autopri shquhet për njohur të veçanta në fushën e historisë, letërsisë dhe arkeologjisë. Në këtë roman ai ka ndërthurur fantazinë e tij me ngjarjet reale. Shumë shpejt pritet të dalë vëllimi i dytë i këtij libri

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok
  I ri

  Ben Shehu, autori i romanit te njohur "Ata nuk duhet ta dine" vjen me nje liber te ri me tregume per lexuesit. "Klubi i xhentelmeneve" trajton probleme te kohes sone dhe me kete permbledhje tregimesh Ben Shehu vjen si nje autor i afrimuar ne gjinine e prozes se shkurter, me nje stil te vecante e plot fantazi. Tek futesh ne subjektet e ketyre tregimeve te...

  500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër