Paola Calvetti

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  A është e mundur të përjetohen dashuri të tilla në një kohë kur bota gëlon nga interneti dhe celularët? A do të munden Ema dhe Frederiku të ruajnë atë ndjenjë të pastër të rinisë me anë të letërkëmbimit? Letrat e tyre do të përshfaqin një dashuri të pastër, të ndërthurur me një katalog të rrallë titujsh dhe personazhesh, të cilët shërbejnë edhe si një...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Shkrimtarja italiane Paola Calvetti, pas romanit “Ne të dy si një roman” vjen me një tjetër libër për lexuesit shqiptarë: “Të pafajshmit”. Por kësaj radhe, personazhi i saj është një vajzë nga Shqipëria e emigruar në vitin 1991, e cila i binte violinçelit. Ajo njihet me Jakobit, i cili luante me violinë dhe të dyve iu ndodh diçka e papritur teksa luajnë...

  1 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items