Iliriciteti i maqedonasve dhe i epirotëve Shiko më të madhe

Iliriciteti i maqedonasve dhe i epiroteve

Arsim Spahiu BAS0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eshtë një nënkapitull i tezës së doktoratës, i zgjeruar me shumë të dhëna të tjera burimore. Në këtë studim autori bën përjekjet e para për të provuar karakterin etnik ilir të maqedonasve dhe epirotëve

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja
ISBN9789994335626

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe162
ISBN9789994335626
Titulli origjinalL'Illyricite des Macedonies et des Epirotes
RedaktoriArsim Spahiu
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlketa Spahiu