Triptik epirot Shiko më të madhe

Triptik epirot

Arsim Spahiu BAS0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky punim përbëhet nga tri pjesë: numismatika, antropologjia dhe etnografia. Në këto pjesë renditen argumente numismatike, antropologjike dhe etnografike për karakterin etnik ilir të maqedonasve

12 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Adel CO
ISBN9789995632328

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe290
ISBN9789995632328
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë