I ri Cmim i reduktuar! Peng i braktisur Shiko më të madhe

Peng i braktisur

Bora Kertusha A-008372

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bora Kertusha e vazhdon historine e saj te nisur me romanin e pare A vret njeriu nga dashuria? Ne nje seri befasuese te sendertimit te realitetit te qenies njerezore, i vendosur mes sfidave te pushtetit, parase dhe dashurise. Ne keto faqe do te zbuloni te verteta qe secilit prej nesh na i sfidon jeta jone e perditshme

Më shumë detaje

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303912

840 Lekë

-30%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndodh që në jetë te vraposh pas diçkaje që mendon se ka vërtet rëndësi per ty. Pasi arrijmë nën destinacion, nxitojmë të festojmë, pa e kuptuar çfarë deshëm e ku arritëm. Si lakmitarë të paudhë, hyjmë qorrazi në një rrugë të re, për t’ia nisur nga e para.

Kush arriti pushtetin e nuk kërkoi dashurinë? Kush pati dashurinë e nuk lakmoi pushtetin?  “Peng i braktisur” të jep ndjesinë e këtij kërkimi të vazhdueshëm, njësoj si një fletë e bardhë ku pritet të shkruhet e vërteta.

Të dhëna

ISBN9789928303912
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë