Fuqia e mendimi pozitiv 2 Shiko më të madhe

Fuqia e mendimit pozitiv 2

Norman Vinsent Peale A-008503

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në librin e tij, Norman Vincent Peale shpalos mënyra se si mund të kontrollojmë mendjen tonë, të luftojmë mendimet negative dhe të shkaktojmë ndryshime pozitive në jetën tonë. Ai na tregon se si mendimi ynë i dobët dhe pesimizmi mund të pengojnë arritjen e suksesit, ndërsa mendimi pozitiv dhe besimi në veten mund të krijojnë mundësi të reja dhe sukses të madh.

Më shumë detaje

404 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mësimet e autorit, i cili është themelues i mendimit pozitiv, thonë se ka krijuar nga amerikanët atë gjeniun e veçantë të cilin nuk mund ta mposhtin pengesat dhe i cili edhe ajo që është e pamundur arrin ta realizojë me sukses të mahnitshëm.

Të dhëna

Faqe174
Titulli origjinalTitanic
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj