Cmim i reduktuar! Seria Bill Clinton dhe James Patterson 1 – 2 Shiko më të madhe

Seria Bill Clinton dhe James Patterson 1 – 2

Bill Clinton, James Patterson LG0157

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set botuesi Argeta LMG ka perfshire serine me dy vellime te autoreve Bill Clinton dhe James Patterson, “Presidenti i zhdukur” dhe “Vajza e presidentit”

111210 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

2 797 Lekë

-15%

3 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë