Cmim i reduktuar! Romanet thriller te vitit 2021 Shiko më të madhe

Romanet thriller te vitit 2021

Clare Mackintosh, S. K. Barnett A-000498

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke pare kerkesen gjithnje e ne rritje te lexuesve per romane te zhanrit thriller, ne kemi perzgjedhur dy prej tyre, prurje te fundit, te cilet i bejme pjese te nje pakoja rekomanimi: “Mea culpa – me fal” te Clare Mackintosh, i botuar nga Living dhe “E sigurt” S. K. Barnett, hedhur ne qarkullim nga Shtepia Botuese Jozef

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Mea culpa – Me fal” nga Clare Mackintosh

Ky eshte nje nder romanet thriller me te miret qe vjen ne shqip permes shtepise botuese Living. Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Ajo nuk mund ta ndalte. Apo mundej?

Bota e Xhena Greit u kthye në makth me shpejtësinë e dritës. Shpresa e vetme për të hedhur pas krahëve atë që ndodhi, është të ikë larg, sa më larg të mundet. Në dëshpërim e sipër, ajo përfundon në një shtëpizë në bregdetin e Uellsit, ku përndiqet nga frika, brenga dhe nga kujtimet e tmerrshme të asaj nate nëntori, që ia ndryshoi jetën njëherë e përgjithmonë. Dalëngadalë, Xhena nis të shohë dritë në fund të tunelit. Ndoshta e ardhmja mund t’i falë sërish lumturi.

Por një ditë, e shkuara rikthehet pa mëshirë. Pasojat do të jenë fatale!

“E sigurt” nga S. K. Barnett

Per here te pare Shtepia Botuese Jozef sjell librin e S. K. Barnet - nje thriller i jashtezakonshem qe nuk harrohet lehte. Një triller fantastik. Mjaft i errët por bindshëm imponues dhe çmendurisht i ankthshëm... Edhe drithërimat kanë drithërima.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEntela Gajtolli, Maksim Rakipaj