I ri E sigurt Shiko më të madhe

E sigurt

S. K. Barnett A-000396

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per here te pare Shtepia Botuese Jozef sjell librin e S. K. Barnet - nje thriller i jashtezakonshem qe nuk harrohet lehte. 

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928317889

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I errët, emocionues, plot me çaste surprizuese. Nëqoftëse mendoni se e keni kuptuar se ku po iu çon... NUK KENI KUPTUAR ASGJË. Ky është nga ato libra që nuk harrohen lehtë.

Lisa Jewell - autorja bestseller e "Then she was gone"

Një triller fantastik. Mjaft i errët por bindshëm imponues dhe çmendurisht i ankthshëm... Edhe drithërimat kanë drithërima.

- Lee Child

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe379
ISBN9789928317889
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMaksim Rakipaj
RomanMister&Thriller