Loje dashurie Shiko më të madhe

Loje dashurie

Danielle Steel BD0418

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në romanin e saj të 57-të bestseller, Danielle Steel tregon një histori magjepsëse të të pariturave që një grua has kur futet në botën e tmerrshme dhe joshëse të lojës së dashurisë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750642

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Me dy fëmijë të rritur dhe një shtëpi të bukur në Konektikat, Parisi ndihej e lumtur me martesën, me familjen, me jetën. Kështu, kur bashkëshorit i saj prej 24 vitesh i thotë që duhet të flasin, Partis nuk e imagjinon dot se çfarë ai mund ti thotë. Dua divorcin thotë Peter. Kështu, burri që ajo adhuronte e la për një grua më të re. Piteri dhe e dashura e tij tridhjetë e një vite më e re kanë bërë planet për të ardhmen e tyre bashkë, duke e lënë Parisin të mbledh copëzat e jetës tashmë të shkatërruar. Brenda pak ditëve, Piteri largohet dhe Paris pyet veten sesi do të dal nga kjo gjendje e tmerrshme vetmie e krijuar

Të dhëna

Faqe440
ISBN9789992750642
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlma kushova