Cmim i reduktuar! Kaleidoskopi Shiko më të madhe

Kaleidoskopi

Danielle Steel BD0399

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Kur një vajzë e bukur franceze dhe një aktor brilant amerikan takohen gjatë kohës së luftës në Paris, dashuria e tyre nis si një përrallë por përfundon në tragjedi. Papritur jetime, tre fëmijët e tyre ndahen mizorisht. Konsideruar si një nga romanet më të bukur të Danielle Steel.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333380

765 Lekë

-10%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Megan, bebja e adoptuar nga një familje e thjeshtë bëhet mjeke në zonën rurale të Appalachia-s. Aleksandra e rritur në një familje të pasur, martohet me një burrë të pasur, i cili krenohet me pemën e tij gjenealogjike dhe që supozon që Aleksandra është pasardhëse natyrale e prindërve të saj. Asnjë nga ato nuk ka as dyshimin më të vogël që ajo është e adoptuar, apo cfarë fsheh e shkuara e saj. Dhe Hilari, më e madhja nga fëmijët e Walker, i kujton të gjitha, dhe mallkimin që i ndau ato. E prekur nga humbja për gjatë gjithë jetës dhe në pamundësi për të gjetur motrat e saj, ajo ndërton një karrierë të jashtëzakonshme por pa krijuar një jetë personale. Kur Xhon Chapman, avokat dhe një investigues i rëndësishëm privat, i kërkohet të gjej këto tre femra ai pyet përse. Investiguesi ndjek një rrugë që e çon nga zonat chik të New York-ut në lagjiet e varfëra të Bostonit, nga salonet elegante të Parisit në kodrat e Appalachia-s, në vendin ku tre motrat takojnë njëra-tjetrën dhe përballen me një të vërtetë tronditëse finale, përpara se të bëjnë përpara.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe350
ISBN9789994333380
V. Bot2005
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodian Briçi