Helicon 8 Shiko më të madhe

Helicon 8

Helicon HE0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9010385286591

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 8

Portofolio:

Steinar Opstad

 

Steinar Opstad, Shënim biobibliografik

Steinar Opstad, Gjashtëmbëdhjetë poezi

Olimbi Velaj, Arti i poezisë: Intervistë me poetin Steinar Opstad

 

Art

Zinni Veshi, Gjashtë vizatime

 

Poezi

Aleksander Watt, Tri poezi

Amir Or, Nëntë poezi

Ledia Dushi, Gjashtë poezi

 

Prozë

Donald Barthelme, Letra për kryeredaktorin

Riza Braholli, Ajo natë

 

Antropologji

Bronislaw Malinowski, Njeriu primitiv dhe feja e tij

Të dhëna

Faqe92
ISBN9010385286591
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri