Helicon 5 Shiko më të madhe

Helicon 5

Helicon HE0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9158497377816

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 5

Portofolio:

Jorge Luis Borges

 

Jorge Luis Borges, Teologët

Jorge Luis Borges, Trëndafili i Paracelsit

Jorge Luis Borges, Tema e tradhëtarit dhe heroit

Jorge Luis Borges, Sekti i feniksit

Jorge Luis Borges, Dy mbretërit dhe dy labirintet

 

Art

Vitmar Qinami, Gjashtë tablo

 

Poezi

Seamus Heaney, Gjashtë poezi

 

Prozë

Bruno Schulz, Arratia e fundit e tim eti

Jorgos Skabardonis, Uji i Najës

Jorgos Skabardonis, Gjyshja në sedilen përbri

Jorgos Skabardonis, Shkuma

Jorgos Skabardonis, Sëmundja e berberit

Faruk Myrtaj, Mbreti i huaj

 

Ese

Jorge Luis Borges, Poezia

etj.

Të dhëna

Faqe94
ISBN9158497377816
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri