Cmim i reduktuar! Libri i bebushit tonë Shiko më të madhe

Libri i bebushit tone

Grup autorësh JB0205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jetoje djalin tënd në çdo moshë. Ky botim shoqërohet me një audio CD e cila përmban 15 ninullat më të bukura shqiptare që mund t'ia vendosni të voglit tuaj.

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177919

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

RRETH LIBRIT

Një dhuratë edhe një libër-album fantastik, për të ruajtur fotografitë e kujtimet më të shtrenjta të fëmijës suaj. i vogli juaj do dashurohet me ninullat e zërave të ëmbël. Mbushini faqet e librit me kujtimet më të bukura dhe momentet më emocionuese të të voglit tuaj. E kush nuk do donte një libër të dedikuar për të?

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789928177919
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
Grupmoshambi 4 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë