I ri Shkolla e njebrireshave - Lajla dhe kercimtari Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Lajla dhe kercimtari

Julie Sykes A-005122

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lajlës nuk i besohet se sa me fat është që ndodhet në Shkollën e Njëbrirëshave! Ajo e do shumë njëbrirëshin e saj energjik, Kërcimtarin, edhe pse ka frikë të kërcejë ose të vrapojë me të si të gjitha shoqet. Kur pemët rreth Liqenit Shumëngjyrësh fillojnë të vyshken, Lajlës i duhet të marrë guximin për t’u nisur me Kërcimtarin në një aventurë të rrezikshme për të gjetur zgjidhjen!

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272461

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272461
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë