I ri Cmim i reduktuar! 101 esete qe do t’ju ndryshojne menyren e te menduarit Shiko më të madhe

101 esete qe do t’ju ndryshojne menyren e te menduarit

Brianna Wiest BLV0158

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“101 esetë që do t’ju ndryshojnë mënyrën e të menduarit”, bestselleri global dhe fenomeni i medieve sociale është një koleksion i shkrimeve më të dashura të autores Brianna Wiest. Ky libër kryeson listat e librave më të shitur në të gjitha platformat globale të shitjes.

Më shumë detaje

17 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338556

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Meditimet e Brianna Wiest përfshijnë arsyen pse duhet të ndiqni qëllimin për pasionin, të përqafoni mendimin pozitiv, të shihni mençurinë në rutinën e përditshme dhe të bëheni të vetëdijshëm për paragjykimet që krijojnë mënyrën se si e shihni jetën.

Disa nga këto pjesë nuk janë lexuar më parë, kurse të tjerat janë lexuar nga miliona njerëz në mbarë botën.

Pavarësisht nga kjo, çdo kapitull do t’ju bëjë të mendoni: “Kjo ide më ndryshoi jetën”

Të dhëna

Faqe456
ISBN9789928338556
Titulli origjinal101 ESSAYS THAT WILL CHANGE THE WAY YOU THINK
RedaktoriPranvera Palushi, Bledar Çepele
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlba Pero