I ri Sherimi i tiroideve Shiko më të madhe

Sherimi i tiroideve

Anthony William A-005624

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kuptimi që fshihet pas sëmundjes së tiroideve, një sëmundje kaq e përhapur së fundmi, është shumë më i thellë nga sa dimë ne. Të dhënat që do të lexoni në këtë libër, as i keni lexuar dhe as i keni dëgjuar më parë. Ka ardhur koha ta merrni situatën nën kontroll dhe të bëheni ekspert për gjëndrat tiroide.

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216953

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Nëse keni vuajtur nga ndonjë sëmundje kronike, dijeni që nuk jeni vetëm. Përkundrazi, jeni një nga miliona njerëzit që përballen me simptoma misterioze, të cilat komuniteti mjekësor ka filluar t’i lidhë me gjëndrat tiroide.

Deri tani, njerëzimi ka pritur më shumë se njëqind vjet që mjekësia të gjejë Zgjidhjen përfundimtare për sëmundjen e tiroideve, por nuk ka ndodhur. Edhe mjekët më të mirë nuk e kanë zbuluar ende se ç’fshihet pas vuajtjeve tuaja. Tiroiditi hashimoto nuk do të thotë se trupi po sulmon veten. Edhe për kancerin e tiroideve nuk dimë shumë gjëra. Nuk është fundi i botës, nëse nuk i ke më tiroidet. Sëmundja e gjëndrave tiroide nuk është e trashëguar.

Diagnozat e ditëve të sotme nuk i shpjegojnë aspak gjithë ato vite vuajtjeje nga simptoma misterioze.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe308
ISBN9789928216953
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGentian Minga