I ri Gruaja ne dritare Shiko më të madhe

Gruaja ne dritare

A. J. Finn A-005582

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman konsiderohet si triller diabolik: askush dhe asgjë nuk është ashtu si duket. Lexuesi mbahet peng në çdo faqe të tij përmes agorafobisë, ankthit, depresionit, substancave abuzuese, vrasjeve, vdekjeve, etj. Që nga viti 2018, kur u hodh në qarkullim vazhdon të bëjë për vete qindra-mijëra lexues me fuqinë e tij.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN978992821694

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ana Foks jeton e vetme në shtëpinë e saj në Nju Jork, pa guxuar të hedhë këmbën jashtë saj. Ajo e kalon ditën duke pirë verë (ndoshta duke e tepruar pak), duke parë filma të vjetër, duke kujtuar kohët e vjetra dhe... duke spiunuar fqinjët...

Derisa në shtëpinë përballë shpërngulet familja Rasëll, e përbërë nga nëna, babai dhe djali i tyre adoleshent.

Një familje e përsosur! Por një mbrëmje, kur Ana pikas diçka të pazakontë nga dritarja, të cilën nuk duhej ta kishte dëshmuar, bota e saj nis të shembet dhe sekretet e errëta dalin në sipërfaqe.

Çfarë është e vërtetë?

Çfarë është fryt i imagjinatës?

Kush është në rrezik?

                                            

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe424
ISBN978992821694
Titulli origjinalThe woman in the window
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGentian Minga
RomanMister&Thriller