I ri Cmim i reduktuar! Toka amerikane Shiko më të madhe

Toka amerikane

Jeanine Cummins A-007376

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botimet Living sjellin nje emer te njohur te letersise bashkekohore, Jeanine Cummins: Toke amerikane eshte nder librat bestseller ne te gjitha platformat globale te librit, - i cili tashme vjen edhe tek lexuesit shqiptar permes perkthimit te Sonila Pasmaciut

Më shumë detaje

1003 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338198

1 001 Lekë

-23%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lidia Perez jeton në qytetin e Akapulkos, në Meksikë. Ajo ka një library që e konsideron si strehën e saj të ëndrrave, një djalë, dritën e syve të saj dhe një bashkëshort të mrekullueshëm, i cili është një gazetar sypatrembur.

Një ditë, në librarinë e saj hyn një burrë, i cili blen dy nga librat e saj të preferuar. Ai quhet Havier dhe është erudit.

Lidia nuk e di, por ai është shefi i kartelit më të ri të drogës në qytet. Mes te dyve lind një miqësi shumë e veçantë, e cila e bën Lidian të besojë në mirësinë e atij njeriu.

Në një qytet që drejtohet nga një kartel droge, miqtë mund të bëhen armiq brenda një nate dhe Lidias nuk i mbetet veçse të arratiset nga qyteti, bashkë me të birin.

Rrugëtimi është i rrezikshëm, jo vetëm për ata, por edhe për shumë të tjerë që do të njohin pergjatë tij. Kujt mund t'i besojë dhe sa e përgatitur është Lidia per te sakrifikuar gjithçka?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe435
ISBN9789928338198
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanSagë&Histori