I ri Mea culpa – Me fal Shiko më të madhe

Mea culpa – Me fal

Clare Mackintosh A-000313

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje nder romanet thriller me te miret qe vjen ne shqip permes shtepise botuese Living

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338105

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Ajo nuk mund ta ndalte. Apo mundej?

Bota e Xhena Greit u kthye në makth me shpejtësinë e dritës. Shpresa e vetme për të hedhur pas krahëve atë që ndodhi, është të ikë larg, sa më larg të mundet. Në dëshpërim e sipër, ajo përfundon në një shtëpizë në bregdetin e Uellsit, ku përndiqet nga frika, brenga dhe nga kujtimet e tmerrshme të asaj nate nëntori, që ia ndryshoi jetën njëherë e përgjithmonë. Dalëngadalë, Xhena nis të shohë dritë në fund të tunelit. Ndoshta e ardhmja mund t’i falë sërish lumturi.

Por një ditë, e shkuara rikthehet pa mëshirë. Pasojat do të jenë fatale!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe394
ISBN9789928338105
Titulli origjinalMea Culpa
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEntela Gajtolli
RomanMister&Thriller