I ri Shtepia e agjenteve Shiko më të madhe

Shtepia e agjenteve

Daniel Silva A-007693

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E shkruar me një prozë elegante dhe joshëse, historia e radhës nga Daniel Silva ju çon mjeshtërisht nga glamuri i San Tropesë, në errësirën e Kazablankës dhe, në fund, në një klimë elektrizuese që do t’ju lërë pa frymë për një kohë të gjatë pasi të keni kthyer faqen e fundit të librit. Ky roman eshte vleresuar si nje nder librat me te mire te vitit

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338235

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gabriel Aloni rikthehet dhe është i vendosur për hakmarrje. Asgjë dhe askush nuk do ta ndalë për të kapur terroristin më të rrezikshëm në botë, një nga kokat e ISIS-it, i cili njihet si Saladini.

Katër muaj pas sulmit më makabër në Amerikë që prej atij të 11 Shtatorit 2001, terroristët lënë shumë viktima në Londër.

Sulmi është ideuar me mjeshtëri dhe fshehtësi të plotë, megjithatë asgjë nuk është e pamundur për Alonin.

Pas shumë kërkimesh, ai dhe skuadra e tij përfundojnë në jug të Francës, para portës vezulluese të vilës së Zhan Luk Martelit dhe Olivia Uotsonit.

Dikur një ndër modelet më në zë të Anglisë, Olivia shtiret sikur nuk ka asnjë dijeni për burimin e vërtetë të të ardhurave të partnerit të saj.

Nga ana tjetër, edhe vetë Marteli duket se e mbyll njërin sy kur bën biznes me një njeri, objektivi i vetëm i të cilit është shkatërrimi i Perëndimit.

Së bashku, të drejtuar nga dora e pagabueshme e Gabrielit, ata do të kthehen në dy heronj aspak të zakontë në luftën globale kundër terrorizmit.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe454
ISBN9789928338235
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnri Veseli
RomanMister&Thriller