I ri Nje minut menxhar i ri Shiko më të madhe

Nje minut menxhar i ri

Kenneth Blanchard, Spencer Johnson REK0133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër “Një minutë menaxher” është një libër konciz dhe i lehtë për tu lexuar. Për mbi 20 vjet, qindra menaxherë kanë ndjekur teknikat e këtij libri, duke rritur produktivitetin.

11070 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
ISBN9789928308566

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe88
ISBN9789928308566
Titulli origjinalThe new one minute manager
RedaktoriAli Lleshi
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMetin Lleshi