Cmim i reduktuar! Marketingu Shiko më të madhe

Marketingu

Brian Tracy  DA0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Suksesi ose dështimi i biznesit tuaj varet nga suksesi ose dështimi i përpjekjeve që do të bëni në marketing.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642323

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Suksesi ose dështimi i biznesit tuaj varet nga suksesi ose dështimi i përpjekjeve që do të bëni në marketing. Nëse do të jeni në gjendje të identifikoni dëshirat, nevojat dhe aftësitë paguese të klientëve tuaj dhe tua plotësoni ato ju do të arrini rezultate të jashtzakonshme. Ky libër udhëzues i pazëvendësueshëm përmban 21 ide të fuqishme, të cilat mund ti përdorni për përmirësimin e menjëhershëm të rezultateve tuaja strategjike të marketingut.

Të dhëna

Faqe122
ISBN9789951642323
Viti i Botimit2014
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë