Cmim i reduktuar! Set -Suksesi në shitjet te biznesi Shiko më të madhe

Set 2 libra - Suksesi ne shitjet te biznesi

Brian Tracy  DA0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çelësi i suksesit janë shitjet e produkteve dhe shërbimeve. Këtë sekret na e jep Brian Tracy, me dy librat e tij më të suksesshëm: “Psikologjia e shitjes” dhe “Arti i realizimit të shitjes”. Nëse e do suksesin në sipërmarrjen tënde, këto libra të tregojnë rrugën

Më shumë detaje

30 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit të ideuar nga Bukinist në ndihmë të biznesit

Seti “Suksesi në shitjet te biznesi” i ideuar për tiu ardhur në ndihmë të gjitha sipërmarrjeve që kanë të bëjnë me shitje produktesh dhe shërbimesh, përbëhet nga dy libra që i ka shkruar Brian Tracy:

1.Psikologjia e shitjes (kliko këtu për ta blerë veç librin)   

(Rriti shitjet e tua më shpejt dhe më me lehtësi, nga sa e kishe menduar të mundshme ndonjëherë)

Qëllimi i këtij libri është që t'ju japë juve një varg idesh,metodash,strategjish dhe teknikash,të cilat mund t'i përdorni menjëherë për të bërë shitje më të shumta,më të shpejta dhe më të lehta se kurrë ndonjëherë.       

Ky është një premtim prosperiteti që dijetari Brian Tracy e ka parë të përmbushur sërish.Si rrjedhojë e ndjekjes dhe vënies në jetë të ideve të tij,krahasuar me ndjekjen e proceseve të tjera trajnimesh që janë zhvilluar deri më sot,janë bërë milionerë shumë më tepër tregtarë. Të kuptoni psikologjinë që ekziston përtej procesit të shitjes është dicka thelbësore nese dëshironi që ëndrrat e juaja të realizohen me sukses.Ky libër ju jep celësin për ta kuptuar këtë.

2. Arti i realizimit të shitjes (kliko këtu për ta blerë veç librin)  

(Çelësi i bërjes më shumë e më shpejt para, në botën e shitjeve profesioniste)

Ky libër është i domosdoshëm të lexohet nga çdo shitës profesionist që kërkon ta rritë karrierën e tij dhe të krijojë një të ardhme të suksesshme. Çelësi i bërjes më shumë e më shpejtë para, në botën e shitjeve profesioniste. “Më lër ta mendoj këtë”.

Në fillim të karrierës së tij të shitjeve, eksperti i njohur botëror Brian Tracy, nuk mundi të gjente një mënyrë si ta kapërcente këtë frazë kundërshtuese pesë fjalëshe dhe të realizonte shitjen. Pastaj, ai zbuloi një teknikë që i dha rezultat. Biznesi i lulëzoi! Tracy theu çdo rekord shitjesh në kompaninë e tij dhe i rriti të ardhurat personale për njëzet herë më shumë. Që prej këtij zbulimi kanë kaluar shumë vite. Tracy i ka studiuar dhe mbledhur me kujdes teknikat më të mira të realizimit të shitjeve. Tani, në librin “Arti i Realizimit të Shitjes,” ai ndan pasurinë e njohurive, të cilat kanë ndihmuar më se një milionë njerëz që t’i rritin rezultatet e shitjeve të tyre. Nuk ka rëndësi sa elokuent ose i apasionuar jeni ju si shitës; nuk ka rëndësi sa tip i pëlqyeshëm jeni, ose sa miqësisht dini të buzëqeshni; nëse nuk arrini ta realizoni shitjen, përpjekjet tuaja nuk vlejnë asgjë. Arti i Realizimit të Shitjes ju mëson aftësi të përvetësueshme, të cilat mund t’i përdorë çdokush për ta bërë proçesin e shitjeve një sukses të vazhdueshëm. Ky libër është i domosdoshëm të lexohet nga çdo shitës profesionist që kërkon ta rritë karrierën e tij dhe të krijojë një të ardhme të suksesshme. 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalDAMO
V. Bot2015
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli