Set Mikroskopi Clementoni + Libri “Gjithcka qe duhet te dini mbi dinozauret”

IDE0139

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Mikroskopi për të vezhguar cdo gjë në detajet më të imta dhe libri “Gjithcka që duhet të dini mbi dinozaurët” mbushur plot fakte dhe ilustrime fantastike.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

4 890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Mikroskopi për të vezhguar cdo gjë në detajet më të imta dhe libri “Gjithcka që duhet të dini mbi dinozaurët” mbushur plot fakte dhe ilustrime fantastike.

Një laborator fantastik mikrobiologjik për të zbuluar mikrokozmosin rreth nesh me zmadhim deri ne 600 X.

Rreth 90 eksperimente të ndryshme me trajnime dhe prova speciale.

Libri “Gjithcka që duhet të dini mbi dinozaurët” ka 160 faqe me ilustrime, fakte mahnitëse, lojëra dhe veprimtari pa fund dhe çdo faqe është e lidhur me internetin. (kliko këtu për ta blerë veç librin)